porno izle

Çağın gereklerine uygun, modern, sağlam ,kalıcı ve üstün nitelikli yeni yaşam alanları ve kaliteli projeler ürettik ve üretmeye devam ediyoruz.

Temmuz 2011 de Sinop Merkez de kuruşmuş olan HAVER İnşaat Nak. Tem. Gıda Oto. Güv. Hiz. Tur. San. Ve Tic. Ltd. Şti çalıştığı tüm alanlarda çağın gereklerine uygun, modern, sağlam ,kalıcı ve üstün nitelikli yeni yaşam alanları ve kaliteli projeler yaratmıştır.

HAVER İnşaat merkezi Sinop’ ta olup, Zonguldak’ta bir şubesi bulunmaktadır. HAVER İnşaat kurucularında olan İnşaat Mühendisi Hasan Vehbi Ersoy, son hisse durumunda %100 hisseye sahiptir.

Hasan Vehbi Ersoy, 1996- 2006 yılları arasında Yılmazer İnşaat Nakliyat Ltd. Sti’ nin kurucu ortağı olup Türk Telekom Zonguldak Globali inşaatı işinde Zonguldak ve Kdz. Ereğli ile Alap’lının tüm yeraltı şebekelerini bitirmiş, İller Bankasına, Çaycuma ilçesi ve Beycuma Beldelerinde içme suyu işinin müteahhitliğini yapmıştır. Ayrıca Zonguldak’ta 40 adet afet konutu işini yapıp Zonguldak Valiliğine teslim etmiştir. Bu işlerin yanında DSİ (Devlet Su İşleri) ve TTK(Türkiye Taş Kömürü Kurumu)’ya birçok taahhüt işi yapıp teslim etmiştir. Bunlarla birlikte Hasan Vehbi Ersoy İnşaat Mühendisi olarak da Zonguldak Belediyesi’ ne muhtelif sokak ve altyapı işleri ile PTT Bank ile Karabük Başmüdürlük binasını yapıp teslim etmiştir. 2006 yılında Sinop-Gerze de üç yıldızlı Hotel Gerze’yi açmış ve 2012 yılına kadar çalıştırmıştır. Hasan Vehbi Ersoy bunlarla birlikte çeşitli işlerde şantiye şefliği yapmış olup, gazete ve internet sitelerinde yayınlanmış 300’ e yakın makalesi bulunmaktadır.